Yükleniyor ...

Yönetim

Müşavirlik ve Hukuki Yönetim

Müşavirlik hizmeti olarak; Türk ve Yabancı bayraklı yat, kotra, gemi alım –satım işlemleri gerek yurt içi gerek yurt dışı, yurt dışında şirket kuruluşu ve yat tescili ile gerekli olabilecek tüm alanlarında Liman, liman muafiyetleri, liman gemi inşaatı ve tadilat izin belgeleri, telsiz, maliye, yabancı bayraklı yatlar işlemleri, gümrük, ithalat ve ihracat işlemleri ile gerekli olabilecek alanlarda faaliyet gösteren bir firmayız.

Personel Yönetimi

Sizin için en uygun mürettebatı bulma, geliştirme ve sürdürme üzerinde çalışıyor, yetenekli denizcileri işe almak ve mürettebat ihtiyaçlarınızı koordine etmek için geniş ağımızı kullanıyoruz.

 

Yat Sigortası

Bu ürün ile ticari amaçla veya özel amaçlı kullanılan gezinti teknelerinin; denizde, karada ve/veya çekek yerinde karşılaşabilecekleri rizikolara karşı teminat sağlıyoruz.

Neden Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası Almalıyım?

Vanda Sigorta’nın sizlere yönlendireceği tekne (yat) sigortası ile sadece tekneniz değil; makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımları da güvence altına alabilirsiniz.

Tekneniz sadece denizlere açılmışken değil; yola çıkma esnasında ya da yolculuğunu tamamladıktan sonra sökme, genel bakım, montaj gibi işlemler yapılırken oluşabilecek zararlar da  Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası ile teminat altına alınır.

Taşıma ve denize indirmeden çekek yerinde yaşanan sorunlara, denize açıldığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlardan doğal afetlere kadar her türlü istenmeyen kaza ve hasar durumlarına kadar tekneniz yani deniz keyfiniz Vanda Sigorta'nın sağladığı sigorta poliçelerindeki teminatlar ile güvence altında.

Vanda Sigorta, Niyana Yachts'ın çözüm ortağıdır.

 

Leasing Yönetimi

Leasing (finansal kiralama), ihtiyacınız olan makine veya ekipmanı peşin ya da farklı finansman araçları ile finanse etmek yerine; farklı para birimlerinde, vergisel avantajlardan faydalanarak, orta ve uzun vadeli finansman sağlamanın yanı sıra alacağınız makinanın ithalat, gümrük ve tüm ödeme süreçlerini içeren ve bu operasyonel süreçlerin de leasing şirketi tarafından yönetildiği bir finansman yöntemidir.

 

Niyana Yachts © Tüm Hakları Saklıdır - 2021